Medycyna naturalnaNaturalne środki lecznicze

Zdrowie na cały rok 2020 – Zbigniew T. Nowak – wyjątkowy terminarz

5/5 - (34 votes)

Mieliśmy przyjemność zapoznania się z wyjątkowym terminarzem Zdrowie na cały rok 2020. To najnowsza propozycja wydawnictwa Aromat Słowa i autora wielu bestselerów – Zbigniewa T. Nowaka. To pozycja, którą warto kupić nie tylko sobie. Idealnie nadaje się również na prezent dla najbliższych. Jest nie tylko pięknie wydana, ale również pełna wartościowych treści wewnątrz.

Zdrowie na cały rok 2020 Zbigniew T. Nowak – pierwsze wrażenie

Zdrowie na cały rok 2020 – Zbigniew T. Nowakfot.: Owned by the author

Pierwszą uwagę przykuwa bez wątpienia piękne wydanie terminarza. Zdrowie na cały rok 2020 to kalendarz, który doskonale nadawać będzie się na prezent. Posiada twardą okładkę ze złoceniami, a także bardzo praktyczną tasiemkę, dzięki której zaznaczymy interesującą nas datę lub pozycję w terminarzu. Pierwsze strony to skrócone kalendarze na lata 2019, 2020 i 2021. Kolejne strony to już natomiast bardziej szczegółowy terminarz na rok 2020 z miejscem na notatki własne. Całość jest tak pięknie wydana, że szczerze mówiąc aż szkoda po niej pisać 😉 Z pewnością nie jest to kalendarz, który wyrzuca się po skończonym roku kalendarzowym.

Zdrowie na cały rok 2020 to nie tylko zwykły kalendarz

Wewnątrz terminarza znajdziemy nie tylko praktyczny kalendarz z zaznaczonymi świętami i miejscem na notatki własne, ale również skrócone opisy roślin leczniczych oraz przepisy na ich wykorzystanie. To zatem nie tylko ciekawostki o roślinach zdrowotnych, ale również możliwość sprawdzenia ich dobroczynnego działania w praktyce. Rośliny i przepisy nie są tu porozrzucane bezsensownie, tylko znajdują się przy tych miesiącach, gdy faktycznie mogą być nam potrzebne. Każdy miłośnik medycyny naturalnej doskonale wie, że z darów natury można korzystać wyłącznie w ściśle określonym czasie (nikt nie robi soku z Mniszka Lekarskiego w grudniu). Dlatego bardzo nam się podoba, że w kalendarz Zdrowie na cały rok 2020 dostosowany jest do sezonowości darów natury i sezonowych potrzeb ludzkiego organizmu. Warto zaznaczyć, że pod każdym przepisem w terminarzu znajduje się źródło, czyli książka Zbigniewa T. Nowaka, w której przepis znalazł się pierwotnie. Dla nas to strzał w dziesiątkę, ponieważ od razu notujemy sobie, o które pozycje autora musimy w pierwszej kolejności uzupełnić swoją biblioteczkę.

 

Zbigniew T. Nowak – parę słów o autorze

Z autorem terminarza Zdrowie na cały rok 2020 czytelnicy Love Natura mogli już zapoznać się przy okazji naszej recenzji książki Ekodetoks od stóp do głów. Zbigniew T. Nowak to autor ponad 60 książek, a także ponad 1500 artykułów oraz kilkuset audycji radiowych. To znawca roślin leczniczych, który popularyzuje swoją obszerną wiedzę również w telewizji.

 

Zdrowie na cały rok 2020 Zbigniewa T.Nowaka to wyjątkowy kalendarz, który warto kupić sobie. To także bardzo ciekawy pomysł na prezent dla najbliższych.

 

Testowanie produktu

Spodobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym!

Agnieszka Matuszewska

Zawsze staram się być jak najbliżej natury i to z niej czerpać siłę. Uwielbiam zwierzęta, kocham zieleń, wolną przestrzeń i kontakt z przyrodą. Jestem mgr Biotechnologii. Interesuję się zdrowym odżywianiem i medycyną naturalną. Zdając sobie sprawę z tego jak wygląda dzisiejszy przemysł, staram się wszystko (co jestem w stanie) przygotowywać sama, z naturalnych składników - od uprawy własnych warzyw począwszy, po wyrób wędlin, kosmetyków, środków czystości. Kocham gotować. Cały czas uczę się medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. W wolnych chwilach poszerzam również swoje umiejętności w tematyce rękodzieła i DIY. Prywatnie, jestem mamą dwóch cudownych, pełnych energii maluchów, w których chcę zaszczepić miłość do natury.

Podoba Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi :)