Współpraca

Love natura - kochamy to co naturalne

Współpraca z Love Natura

Love Natura to dość młoda, jednak bardzo prężnie rozwijająca się strona internetowa. Każdego miesiąca rośnie ilość naszych nowych i stałych czytelników.

Skupiamy się wokół tematu Love Natura. Piszemy teksty związane z tematyką życia blisko natury. Każdy z nich ma wartość użytkową i merytoryczną dla naszych czytelników. Na naszej stronie gromadzimy osoby, które kochają naturę, uprawiają ogródki, chcą leczyć się naturalnie, uwielbiają wypoczynek na łonie natury, jedzą zdrowo. To skoncentrowana na miłości do natury grupa docelowa.

Jesteśmy otwarci na współpracę reklamową wpisującą się w tematykę naszej strony internetowej (szeroko pojęty kontakt z naturą, ekologiczny ogród, medycyna naturalna, ziołolecznictwo, zdrowe odżywianie, meteorologia,…). Proponowane przez nas formy współpracy:

  • artykuły sponsorowane – pojedyncze lub serie artykułów
  • testy i recenzje produktów
  • banery reklamowe
  • serie artykułów specjalistycznych z lokowaniem produktów
  • patronat
  • inne formy współpracy (masz ciekawy pomysł? Napisz do nas – chętnie go poznamy!)

Chcemy się rozwijać – dla czytelników

Współpraca to dla nas również szansa na wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników. Z przyjemnością zaprezentujemy na swojej stronie ciekawe inicjatywy związane z naturą, miejsca godne uwagi (np. agroturystyki), sklepy, w których można zrobić ekologiczne zakupy, producentów zdrowej żywności, producentów naturalnych preparatów do ogrodu, małe manufaktury kosmetyków naturalnych itp.

Jesteśmy widoczni w Google!

Teksty bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach internetowych.

Kanały pozyskiwania - współpraca
Raport na dzień 11.10.2018

Szczególnie proponujemy artykuły sponsorowane i artykuły specjalistyczne, które oprócz reklamy będą miały również wartość merytoryczną i użytkową dla naszych czytelników. Kochamy to, co naturalne i chcemy dzielić się tym z naszymi czytelnikami. Tego typu treści dostępne będą na naszej stronie dożywotnio – i będą wysoko pozycjonować się w wyszukiwarkach (zwłaszcza, jeśli przygotujemy serię artykułów z danej tematyki). Użytkownicy mogą być z nich kierowani do Państwa dziś, jutro, za miesiąc, za rok lub trzy lata. Wszystkie nasze artykuły promowane są ponadto w mediach społecznościowych (facebook, instagram) – zamieszczane tam linki do tekstów nie znikają.

Czytelnicy Love Natura:

Nasi czytelnicy to głównie kobiety, jednak mamy również sporo męskich zwolenników życia w zgodzie z naturą. Zaletą naszych tekstów jest to, że trafiamy praktycznie do wszystkich grup wiekowych, tak więc współpraca z nami to możliwość dotarcia zarówno do młodszych, jak i starszych czytelników:

 

 

Czytelnicy - love natura
Dane na dzień 11.10.2018

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego: lovenatura@lovenatura.pl

 

Podoba Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi :)