Kochamy to, co naturalneŻycie w zgodzie z naturą

Życzenia Świąteczne – Love Natura

Rate this post

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy złożyć wam najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne!  Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowy. Niech będzie pełen miłości, szczerości, ciepła, zrozumienia i magii – tej dziecięcej magii, która na co dzień gdzieś umyka.  Niech w Waszych sercach zagości spokój i radość! 

życzenia świąteczne lovenaturafot.: Owned by the author

Życzenia Świąteczne – Love Natura

Zbliża się Boże Narodzenie – pora zatem również na nasze życzenia świąteczne. Wszystkim czytelnikom LoveNatura – tym, którzy są z nami od początku, tym, którzy pojawili się niedawno, a także tym, którzy pojawią się w przyszłości chcielibyśmy życzyć pełnych rodzinnego ciepła, magii, miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia, a także samych sukcesów i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Życzymy Wam życia jak najbliżej natury i czerpania z niej sił. Życzymy Wam świadomości i mądrych wyborów.

Życzymy również życia w zgodzie z samym sobą, spokoju i ciepła w sercach, życzliwych twarzy wokół, kochającej rodziny. Niech będzie to czas magii – tej dziecięcej magii, która tak łatwo umyka na co dzień. Życzymy Wam nadziei i wiary w to, że marzenia się spełniają, a także sił, by o te marzenia walczyć. Życzymy Wam, abyście odnaleźli w życiu to, co sprawia Wam radość, abyście nie bali się wybierać tego co istotne, w zamian tego co nieważne. Życzymy Wam odwagi w trudnych chwilach, pewności siebie i wiary we własne możliwości. Życzymy Wam szczęścia – takiego prawdziwego i pełnego szczęścia. Życzymy Wam umiejętności czerpania radości z małych rzeczy, optymizmu i dziecięcej radości.

 

❤❤❤LoveNatura❤❤❤

 

Love Natura – Kochamy to, co naturalne!

Spodobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym!

Agnieszka Matuszewska

Zawsze staram się być jak najbliżej natury i to z niej czerpać siłę. Uwielbiam zwierzęta, kocham zieleń, wolną przestrzeń i kontakt z przyrodą. Jestem mgr Biotechnologii. Interesuję się zdrowym odżywianiem i medycyną naturalną. Zdając sobie sprawę z tego jak wygląda dzisiejszy przemysł, staram się wszystko (co jestem w stanie) przygotowywać sama, z naturalnych składników - od uprawy własnych warzyw począwszy, po wyrób wędlin, kosmetyków, środków czystości. Kocham gotować. Cały czas uczę się medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. W wolnych chwilach poszerzam również swoje umiejętności w tematyce rękodzieła i DIY. Prywatnie, jestem mamą dwóch cudownych, pełnych energii maluchów, w których chcę zaszczepić miłość do natury.

Podoba Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi :)